29 czerwca 2017 · Artykuły · 2 komentarze

Jeśli chodzi o licencje to moc jest z nami!

Wszyscy wiemy, że w świecie filmowych gadżetów Gwiezdne Wojny są lata świetlne przed innymi filmami. Jako, że Star Wars stały się międzypokoleniowym fenomenem producenci przechodzą samych siebie w wymyślaniu nowych licencjonowanych produktów. Goldenberry w świecie licencji czuje się jak ryba w wodzie albo jak C-3PO w oleistej kąpieli, dlatego też sprowadzamy te gadżety na potęgę. Tym razem chcielibyśmy Wam pokazać gwiezdne drobiazgi i bajery ze starej trylogii, jak i z Przebudzenia Mocy. Niech moc będzie z Wami!

 

1. Głośnik

Rozkładany niczym harmonijka głośnik ze zdobieniem „Star Wars: The Force Awakens”. Dzięki swemu kształtowi przypomina roboty ze świata stworzonego przez George’a Lucasa.


[fblike]

2. Solniczka i pieprzniczka

Z tym gadżetem przenosimy się oryginalnej trylogii. Darth Vader to najbardziej rozpoznawalna fikcyjna postać w popkulturze. Nic dziwnego, że musiał skończyć również jako pieprzniczka. W roli solniczki występuje szturmowiec. Tylko uważajcie, by trafić z solą na talerz!

[fblike]

3. Kubek

Wydawałoby się, że nie ma bardziej powszechnego i sztampowego gadżetu jak kubek. Z Gwiezdnymi Wojnami wszystko jest lepsze. Wystarczy odrobina inwencji, świetna grafika i pierwszorzędne zdobienie, a otrzymamy taki efekt.

[fblike]

4. Podstawka na jajko

BB-8 z miejsca stał się ulubieńcem fanów i fenomenalną podstawą do robienia przeróżnych gadżetów. My w biurze możemy teraz jeść na śniadanie jajka na miękko niczym prawdziwi Jedi.

[fblike]

5. Gofrownica

Gadżety mogą być małe, ale mogą też będąc sporych gabarytów stać się nieodzowną częścią naszej kuchni. Tak też się dzieje z gofrownicą z grafiką BB-8. Gofry oczywiście wychodzą w kształcie Waszego ulubionego robota.

[fblike]

Tagi: