Jesteśmy specjalistami w doborze gadżetów pod oczekiwania naszego Klienta. Dzięki podróżom, ciągłym poszukiwaniu i otwartości na świat – mamy unikalny wgląd w najnowsze trendy i ciekawostki ze świata produktów promocyjnych. Nie zamykamy się na polski rynek i dzięki świetnie wykwalifikowanej kadrze sprowadzamy gadżety praktycznie z każdego zakątka świata. Rozbudowana sieć kontaktów, doświadczenie w dostarczaniu licencjonowanych produktów oraz biuro w Hong Kongu, powodują że mamy do zaoferowania więcej niż nasza konkurencja.

Oprócz zaopatrywania Klientów ad hoc, skupiamy się na poszerzeniu naszych kompetencji. Dla Klientów jesteśmy w stanie zorganizować korporacyjne sklepy z produktami reklamowymi, produktami HR, poligrafią oraz wieloma innymi gadżetami. Administrujemy platformami web do komunikacji oraz do sterowania konkursami i loteriami. W naszym portfolio znajdują się również platformy treningowe służące do zarządzania szkoleniami.

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania marketingowe zarówno w jednostkowych przypadkach, jak i stoimy za wielomiesięcznymi programami lojalnościowymi. Wszystko to możliwe jest dzięki naszemu doświadczeniu w konfekcjach oraz wysyłkach na ogromną skalę.