29 czerwca 2017 · Artykuły · 2 komentarze

Jeśli chodzi o licencje to moc jest z nami!

Wszyscy wiemy, że w świecie filmowych gadżetów Gwiezdne Wojny są lata świetlne przed innymi filmami. Jako, że Star Wars stały się międzypokoleniowym fenomenem producenci przechodzą samych siebie w wymyślaniu nowych licencjonowanych produktów. Goldenberry w świecie licencji czuje się jak ryba w wodzie albo jak C-3PO w oleistej kąpieli, dlatego też sprowadzamy te gadżety na potęgę. Tym razem chcielibyśmy Wam pokazać gwiezdne drobiazgi i bajery ze starej trylogii, jak i z Przebudzenia Mocy. Niech moc będzie z Wami!

 

1. Głośnik

Rozkładany niczym harmonijka głośnik ze zdobieniem „Star Wars: The Force Awakens”. Dzięki swemu kształtowi przypomina roboty ze świata stworzonego przez George’a Lucasa.


2. Solniczka i pieprzniczka

Z tym gadżetem przenosimy się oryginalnej trylogii. Darth Vader to najbardziej rozpoznawalna fikcyjna postać w popkulturze. Nic dziwnego, że musiał skończyć również jako pieprzniczka. W roli solniczki występuje szturmowiec. Tylko uważajcie, by trafić z solą na talerz!

3. Kubek

Wydawałoby się, że nie ma bardziej powszechnego i sztampowego gadżetu jak kubek. Z Gwiezdnymi Wojnami wszystko jest lepsze. Wystarczy odrobina inwencji, świetna grafika i pierwszorzędne zdobienie, a otrzymamy taki efekt.

4. Podstawka na jajko

BB-8 z miejsca stał się ulubieńcem fanów i fenomenalną podstawą do robienia przeróżnych gadżetów. My w biurze możemy teraz jeść na śniadanie jajka na miękko niczym prawdziwi Jedi.

5. Gofrownica

Gadżety mogą być małe, ale mogą też będąc sporych gabarytów stać się nieodzowną częścią naszej kuchni. Tak też się dzieje z gofrownicą z grafiką BB-8. Gofry oczywiście wychodzą w kształcie Waszego ulubionego robota.

Tagi: